למה כדאי להשתמש בחתימה דיגיטלית

עבודה עם טפסים דיגיטליים הפכה זה מכבר לפופולרית מאוד בקרב בעלי עסקים רבים בארץ ובעולם. חברות בכל סדר גודל עושות פעולות מגוונות במסמכים שונים בצורה מקוונת: חוזים, הצעות מחיר, הסכמים מול ספקים, טפסי 101 אינטרנטיים לעובדים ואינספור סוגים אחרים של טפסים וקבצים שונים. ניתן להמיר קבצים בפורמט WORD וPDF לקבצים דיגיטליים, לגבות הכול בענן ולחזור אל הקבצים בקלות ובמהירות כאשר יש צורך. אין צורך לנהל קלסרים מיושנים וכבדים, וניתן לחסוך המון נייר ומקום במשרדי החברה. אל הטפסים הללו ניתן להוסיף שדות ריקים למילוי, להוסיף שדה של חתימה דיגיטלית ואפילו ליצור טפסים חכמים הנדרשים בסבב של כמה חתימות.

 

 

לכל טופס מקוון במערכת iForms, המערכת המובילה בישראל לטפסים מקוונים, תוכלו להוסיף חתימה דיגיטלית (ואפילו יותר משדה אחד). התוספת של חתימה דיגיטלית מקלה במקרים רבים כאשר צריך להחתים לקוח, עובד, שותף, ספק או אדם אחר על מסמך מסוים. החתימה מספקת מעין אסמכתא משפטית שהצד השני קיבל, הבין ומסכים למה שכתוב בקובץ שנשלח אליו, ולכן לעתים קרובות עושים שימוש בחתימה דיגיטלית בטפסים מקוונים. לדוגמה: כאשר הרופא חותם דיגיטלית על מרשם לתרופות עבור מטופל שלו, או כשחברת פרסום מחתימה בעל עסק על חוזה עבודה, ואף כאשר מפעל מסוים חותם על הסכם עם יבואן המספק לו חומרי גלם מסוימים ועוד.

 

איך ניתן לשלוח ולחתום על מסמך לחתימה מהירה?

נכנסים למערכת iForms ונרשמים בקלות דרך האתר. לאחר מכן תוכלו להמיר קבצי WORD, PDF או קבצים בפורמטים אחרים לקבצים אונליין, או ליצור בעצמכם קבצים כאלה דרך המערכת. אל הקבצים תוכלו להוסיף שדות חכמים, ביניהם שדה חתימה דיגיטלית. את הטופס תוכלו לשלוח אל היעד שלכם באמצעות וואטסאפ, SMS, מייל או באמצעות הרשתות החברתיות. השליחה של הטופס תהיה באמצעות קישור שבלחיצה עליו יפתח הטופס המקוון, כאשר מקבל הטופס יוכל להיכנס אליו, למלא את השדות הנדרשים וללחוץ על אזור החתימה בקובץ, מה שיגדיל את אותו אזור ויאפשר לו לחתום על מסמך PDF על ידי "ציור" החתימה שלו על מסך הסמארטפון בעזרת העכבר במחשב. כמובן שישנם גם שדות חתימה המאפשרים רק לחיצה על "אישור" על ידי מקבל הטופס, מה שחותם עבורו אוטומטית על המסמך.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות