נהלו את העסק בצורה דיגיטלית

אם אתם עדיין לא משתמשים בשירות של טפסים מקוונים, המאמר הבא מיועד עבורכם. טפסים מקוונים הם הדרך הטובה והמדויקת ביותר להתנהל בעידן הדיגיטלי והם יכולים לחסוך לכם הרבה זמן מיותר ולוגיסטיקה מעיקה, בין אם אתם עסק קטן ובין אם אתם חברה גדולה. חברת iForms מציעה מגוון חבילות של טפסים לחתימה אלקטרונית, בהתאמה אישית ואוניברסליים, להם יתרונות רבים:

לחברות משאבי אנוש וכוח אדם, לצורך העברת שאלוני מערכת, החתמה על טופס 101 דיגיטלי, הסכמי עבודה, ביטוח מנהלים, פרטי חשבון ועוד.

למרכזי רפואה המעוניינים ליעל את שיטות העבודה באמצעות טפסים מקוונים לצורך הזמנות ציוד, הפניות, מרשמים, בקשות ואישורים למוסדות וכדומה.

לחברות ועסקים גדולים כקטנים, משתמשים בשירות של טפסים דיגיטליים לצורך שליחת הצעות מחיר ללקוחות, הסכמי עבודה, חוזים וכדומה

למוסדות חינוך, מכללות ואוניברסיטאות, משתמשים בשירות של טפסים אונליין כדי להעביר מידע למספר גדול של סטודנטים בו זמנית וכן להחתים אותם על אישורים ומסמכים רלוונטיים.

 

היתרונות של טפסים מקוונים על-פני טפסים רגילים

היתרון הבולט ביותר של טפסים מקוונים הוא כאמור העובדה כי ניתן לשגר אותם בו זמנית למספר גדול של אנשים. יתרון נוסף הוא שגם המידע הנאסף מאותה כמות גדולה של אנשים, מרוכז בקלות וביעילות, מבלי לבזבז על כך כוח אדם וזמן יקר. טפסים מקוונים מתממשקים אוטומטית עם מערכות הארגון ואפילו עם טבלאות אקסל, כך שניתן לבנות מאגר מידע עשיר, בלחיצת כפתור. יתרון נוסף של הטפסים הדיגיטליים הוא התפקיד שהם ממלאים במניעת טעויות אנוש בעת המילוי והחתימה, שכן הם מתריעים למשתמש במידה ושכח למלא שדות מסוימים. כמו כן, בתהליכים ארגוניים הכרוכים בסבבי חתימות ואישורים של גורמים שונים, ניתן להעביר את הטפסים בקלות ובמהירות ולקצר תהליכים.

 

איך בונים טפסים מקוונים?

כדי להשתמש בשירות של טפסים אונליין, יש לפנות לחברה המתמחה בכך, כמו חברת iForms. החברה מקצועית ואמינה, ותוכל להציע לכם חבילות טפסים מקוונים ברמות מחירים שונות, וכן לייעץ לכם אודות הטפסים המתאימים ביותר לצרכים הארגוניים והעסקיים שלכם. טפסים מקוונים הם השקעה משתלמת שיכולה לחסוך לכם משמעותית בזמן וכסף, לכן בחרו חברה אמינה ומקצועית כמותה שתעניק לכם שירות מעולה.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות