אספו דרישות ובקשות בצורה יעילה ומהירה בעזרת Iforms

טפסים חכמים הם למעשה טפסים דיגיטליים מותאמים אישית, שתוכלו ליצור בעצמכם כדי לאסוף אוטומטית בקשות או דרישות שונות מהלקוחות והצוותים הפנימיים שלכם (כמו למשל ממחלקות של מכירות ותמיכה). כפי שאתם יכולים לדמיין – טופס חכם משפר את היכולת של העסק או הארגון שלכם, לאסוף דרישות ובקשות מהגופים הרלוונטיים, ליצור טפסי הצעת מחיר מותאמים אישית לצרכים שלכם וליצור סביבה ארגונית נוחה ומסודרת יותר, תוך חיסכון בזמן יקר. חברת iForms מציעה מגוון חבילות אטרקטיביות במיוחד של טפסים חכמים מובנים או בעיצוב והתאמה אישית.

 

טופס חכם להתנהלות חכמה

הפקה ועריכה של טפסים חכמים מקרבת עסקים רבים להתנהלות דיגיטלית חכמה ומודרנית. התנהלות שתפשט את ההתנהלות הארגונית ותאפשר לפקח ולאתר שגיאות וטעויות בתוך הארגון ומחוצה לו, בנוסף לייעול העבודה המשרדית, חיסכון של זמן ומשאבים. בנוסף, עבודה עם טופס חכם מקלה על הלקוחות שלכם ומשרה את התחושה שמדובר בעסק או ארגון רציניים ביותר, שמשקיעים גם במימד חווית המשתמש של לקוחותיהם. חווית משתמש טובה יותר גם תשפר גם את ההתנהלות שלכם בין גורמים שונים בתוך הארגון.

 

היתרונות בשימוש בטפסים חכמים של iForms

המעבר לשימוש בשירות של iForms לצורך הוספת שירות של חתימה על מסמך PDF באופן דיגיטלי מספק יתרונות רבים, שיכולים לשפר את הפעילות הארגונית שלכם ולנהל באופן חכם יותר את התקשורת הארגונית. הטפסים החכמים הם בעלי יתרונות משמעותיים מול מקביליהם המודפסים -  ראשית, הטפסים המקוונים לא דורשים נייר (העשוי מעץ, ולכן הייצור שלו גורר כריתת עצים נרחבת בעולם), ובגלל זה הם ידידותיים לסביבה הרבה יותר, ואף מקטינים את טביעת הרגל האקולוגית של הארגון המשתמש בהם. בנוסף, בשימוש בטפסים מקוונים אנו חוסכים גם את הצורך להשתמש בניירות, במדפסות, דיו, סורקים ומכשירי פקס למיניהם, ובכך חוסכים סכומי כסף לא מבוטלים. כמו כן, אנו חוסכים גם במקום איחסון לטפסים ואף בכוח האדם שנדרש לשבת ולתייק אותם באופן מסודר ומאורגן. בסופו של דבר, מומלץ לכל סוגי העסקים לעבור לעבודה עם השירות של iForms, להפקת טפסים חכמים שיכולים לשפר את ההתנהלות והתקשורת שלכם עם ספקים, לקוחות, עובדים ומחלקות שונות בתוך הארגון.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות