הטפסים הפופולריים והידועים שאיתם המערכת עובדת

חברת iForms עונה לכם על השאלה איך ממלאים טופס 101 אונליין? iForms מאפשרת לכם להפוך טפסי נייר ומסמכים רבים לקבצים דיגיטליים שתוכלו לעבוד עליהם בענן. למעשה, המערכת דואגת לכל תהליך האופטימיזציה של הניירת בחברה, החל ממילוי ויצירת הצעות מחיר וטפסים מקוונים ועד ניהול תיקי עובדים עם כל המידע הכלול בהם. טופס 101 המקוון הוא אחד הטפסים הפופולריים והידועים שאיתם המערכת עובדת. את הטופס תוכלו לשלוח אופן קל ומהיר לעובדים, ולקבל אותם כבר חתומים. וכל זה מתבצע בקלות רבה על ידי המערכת של iForms.

 

איך הה מתבצע תהליל מילוי טופס ידני?

 

כפי שכבר נאמר, טופס 101 מקוון הוא רק אחד מסוגי הטפסים הרבים במערכת iForms. עם זאת, זוהי דוגמה מצוינת ליתרונות של שימוש במערכת זו ובטפסים מקוונים באופן כללי. אז, בואו נסתכל איך ממלאים טופס 101 אונליין? כידוע, על המשכיר למלא טופס 101 עד שבוע לאחר תחילת העבודה או שבוע לאחר קבלת המשכורת הראשונה שלו, המוקדם מביניהם. בעבר העובד היה צריך ללכת למחלקת משאבי אנוש או הנהלת חשבונות, לקבל את הטופס מהצוות, למצוא מקום שקט למלא את כל המידע או לקחת את הטופס הביתה, לחתום עליו ואז להחזיר אותו בחזרה לעסק.

ניתן היה גם לשלוח את הטופס לעובד במייל או בפקס כדי להימנע מהצורך לפנות למחלקת משאבי אנוש. נראה שזה היה מזרז את התהליך. כעת, העובד היה צריך להדפיס את הטופס, למלא את החסר, לחתום, לסרוק ולצלם ניירות חשובים אחרים, כמו תעודת הזהות שלו או פרטי חשבון הבנק שלו, ולשלוח את כל העניין בחזרה.

 

אז איך ממלאים טופס 101 דיגיטלי?

 

מדובר בטופס מוכן הנשמר במחשבי החברה ונשלח לטלפון של העובד באמצעות SMS או מייל. הכל נעשה על גבי המחשב או מסך המגע של הסמארטפון, כולל החתימה. העובד יכול למלא את הטופס מכל מקום ובכל זמן שמתאים לו. כשהוא עובר בין השדות, המערכת מעבירה את המידע מאחד למשנהו, ומפחיתה את הסיכוי שהוא יטעה. לאחר מילוי וחתימת הטופס, הוא נכנס היישר לתיקיה הדיגיטלית של העובד בענן. העובד כבר לא צריך להתמודד עם התהליך המסורבל. וכל התהליך המתואר היה רק עבור טופס אחד, טופס 101 מקוון. כידוע, ישנם טפסים נוספים שיש למלא בעת העסקת עובדים כגון חוזי עבודה, חתימות ציוד, השתייכות לקופות גמל וכדומה. בכל אחד מהמקרים הללו עבודה מקוונת חוסכת זמן רב, טרחה וצרות, שלא לדבר על טעויות אנוש, בזבוז שעות עבודה, שטחי אחסון, רכישת ניירת וציוד משרדי וכדומה. לייעול תהליכי חברה וניתור כל היתרונות של טפסים מקוונים הרשמו לשירותי החברה של iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות