מה מאפשרת מערכת טפסים מתקדמת?

טפסים ומסמכים הם חלק בלתי נפרד משגרת עבודה של כל עסק, קטן או גדול, לכן תהליך הדיגיטציה לא פסח גם עליהם. קיימות מערכות רבות המאפשרות להפוך כל מסמך לדיגיטלי. טפסים דיגיטליים אומצו במהירות והפכו לחלק משגרת עבודה של ארגונים רבים, כדוגמת חברות ביטוח, בנקים, מסעדות, חנויות בוטיק ועוד. טופס דיגיטלי הוא לא רק מעבר מנייר למסמך מקוון, הטופס מאפשר לארגון לעבוד בצורה מדוייקת ויעילה הרבה יותר. הטפסים מתוכננים ומותאמים לקבלת המידע הנדרש, הם מתקבלים בזמן אמת ומטופלים בצורה מהירה ויעילה. הטופס נשלח לנמען באמצעות מייל או  ,SMS כך שהוא יכול למלא אותו מכל מקום ובאיזה מכשיר שיבחר. הרעיון של טפסים מקוונים בא בראש ובראשונה לחסוך זמן. החיסכון הוא דו צדדי- הארגון לא צריך להקצות אנשים ומשאבים לטיפול בטפסים ולבזבז זמן יקר על כך והלקוח מקבל שירות מהיר ללא צורך בהגעה או המתנה ממושכת. בחברת iForms תוכלו למצוא טפסים מקוונים לחתימה, בנוסף למסמכים נפוצים מובנים מראש כמו טופס 101 מקוון, בחבילות משתלמות ומחירים מצויינים.

 

יתרון לארגון שלכם

התייעלות ארגונית בגזרת השירות היא צעד הכרחי ליצירת יתרון תחרותי. הבירוקרטיה האירגונית היא החלק בכל גוף וארגון שדורש את ההתייעלות הרבה ביותר. הלקוחות של היום מחפשים מענה מהיר ויחס אישי, וכאשר לא מספקים להם זאת הם לא יהססו לעבור למתחרה. לכן, עסקים רבים המעוניינים להתייעל בגזרה הזו עוברים לשימוש בטפסים מקוונים. באמצעות אותם טפסים דיגיטליים ניתן לייעל ולהקל את ההתנהלות מול הלקוח, ולסגור עסקה מהירה בהקלדה פשוטה, במינימום טעויות ומכל מקום בעולם. כמו כן, ארגונים רבים מאמצים את עניין המודעות לאיכות הסביבה והם מצמצמים שימוש בכלים חד פעמיים, ממחזרים יותר ומאפשרים לעובדים להציע פתרונות לסביבה ירוקה יותר. אין ספק שמעבר לטפסים דיגיטליים יקצץ באופן משמעותי את כמות הנייר בו משתמשים בארגון. מעבר לחיסכון בהוצאות על נייר ודיו ומקום לאחסון הטפסים, מדובר בצעד משמעותי לשמירה על סביבת עבודה ירוקה.

 

 

מערכת מתקדמת כמו המערכת החדשנים של חברת iForms מאפשרת המרת כל מסמך מסוג וורד  או PDF  לפורמט מקוון, הוספת אפשרות של חתימה דיגיטלית על מסמכים, יצירת טפסים מותאמים לנייד, אפשרות שליחת הטפסים הדיגיטליים במייל בווצאפ ובSMS לנמען, הצפנת נתונים ושמירתם בענן, התממשקות עם מערכות ארגוניות שונות, הוספת נספחים לטפסים דיגיטליים ועוד.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות