כיצד התוכנה ניחודית המאפשרת חתימה דיגיטלית?

חתימה דיגיטלית היא פיסת טכנולוגיה ייחודית המאפשרת שליחת ניירות חתומים דיגיטלית בקלות, מהירה וידידותית. תוכנה חתימה דיגיטלית פועלת בצורה הטובה ביותר עבור ארגונים וחברות גדולות המשתמשות במערכות ניהול מידע ERP או CRM כדי ליצור הרבה טפסים שונים כחלק מהעבודה היומיומית שלהם. נכון לעכשיו, מסמכים אלו נשלחים בפקס או במייל. ואילו החוק בישראל אומר שכל מסמך פיננסי (חשבוניות מס, קבלות, זיכויים וכל מסמך אחר) חייב בחתימה דיגיטלית בטוחה על מנת להישלח במייל ללקוחות ולספקים. רוצים לעשות זאת באופן מסודר, חוקי ומאובטח? תוכנת iForms מאפשרת לכם לחתום באופן דיגיטלי על הטפסים ולאמת את מקוריותם.

 

מהי תוכנה חתימה דיגיטלית?

 

מטרת חתימה דיגיטלית או אלקטרונית היא להראות ולהוכיח למי שמקבל מסמך ממוחשב את שמו ופרטי השולח, מועד שליחת המסמך וכמובן שהמסמך לא השתנה מאז. חתימה דיגיטלית נעשית באמצעות תהליך ייחודי של הצפנת מידע עם מפתח פרטי. לאחר יצירת המסמך בחתימה דיגיטלית, התוכן המוגן נשלח בצורה א-סימטרית כדי להבטיח את מירב האבטחה. עם חתימה אלקטרונית, אתם יכולים לעשות דברים שבעבר דרשו ממכם להיות שם באופן אישי או לשלוח מסמכים בדואר. כך למשל ניתן לחתום על חשבונות מס, קבלות, בקשות תשלום וכו'.

 

מה הופך חתימה דיגיטלית למאובטחת?

 

תוכנה חתימה דיגיטלית היא סוג של חתימה דיגיטלית מאובטחת. אלה הדברים שהופכים אותו לחתימה דיגיטלית מאובטחת:

  • חתימה דיגיטלית ייחודית למי שיצר את המסמך ולמי ששלח אותו. אדם זה הוא הבעלים של אמצעי החתימה.
  • מזהה את המקור בכך שהוא נותן פרטים מזהים על מי ששלח את ההודעה.
  • חתימות דיגיטליות מייצרות נתונים שיכולים להיות מנוהלים רק על ידי האדם ששלח אותם.
  • מאפשרת לכם לראות אם נעשו שינויים כלשהם במסמך לאחר התאריך שבו נחתם.

תוכנת חתימה דיגיטלית מתווספת למערכות המחשב הקיימות בארגון כתוכנה נוספת. זה לא משפיע על המערכות הקיימות ואינו מצריך קניית חומרה חדשה.

אפשר להפוך את תהליך החתימה הדיגיטלית לאוטומטית לחלוטין, כך שהוא יתחיל ברגע שנוצר מסמך חדש בארגון. עם מערכת מסמכים דיגיטליים אתם יכולים לשלוח מסמכים לחתימה על ידי לקוחות, ספקים, עובדים או כל אחד אחר, והם יכולים לחתום עליהם מכל מקום שהם נמצאים. אתם יכולים לעשות זאת באמצעות הודעות SMS או דואר אלקטרוני. לקבלת פרטים נוספים ולהרשמה לשירות המשתלם הכנסו לאתר של חברת iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות