איך לחתום על מסמך pdf?

היום אפשר להוסיף חתימות דיגיטליות לכל מסמך שעורכים ומנסחים בפורמט המתאים בפלטפורמה שמאפשרת גם הוספת חתימה כזאת. PDF הוא מסמך בפורמט שהשם המלא שלו הואPortable Document Format, שמאפשר לערוך אותו גם לאחר שסוגרים אותו בצורה כזאת בעזרת התוכנה המתאימה. עוד אפשר להוסיף לו בשלב העריכה של הטופס גם חתימה דיגיטלית pdf שנחשבת תקפה לכל דבר ועניין. החתימה מתווספת בעזרת תוכנה מתאימה באפליקציה שבה אפשר לנהל גם מילוי והגשה של טפסים ומסמכים שונים בעזרת האפשרות לערוך את מסמך ה-PDF ולהוסיף לו חתימה שמורה.

 

מה חשוב לדעת על חתימה על PDF?

המסמך בפורמט הזה הוא מסמך שכאשר עובדים אתו הוא נחשב בטוח ומוגן ואפשר גם להוסיף לו הגנות נוספות באמצעות חתימה. זה חיוני במיוחד משום שאם עורכים בו חוזים והסכמים או מסמכים חשבונאיים או טפסים שיש בהם אפילו הצהרה לרשויות המס כמו טופס 101 דיגיטלי, וכרטיסי עובדים שבהם מצהירים על מצבם לצורך חישוב מיסים. במסמך כזה חייבים לאשר את האותנטיות שלו וחייבים לוודא שכל חתימה עליו נעשתה באמת על ידי בעלי העניין והמסמך ואף אחד לא זייף אותם. החתימה היא אפשרית רק כאשר אתם מאשרים אותה ומתירים את הוספת החתימה למסמך. באפליקציה זאת אפשר לערוך ולהפוך למסמך חתום דיגיטלית כל מסמך וורד או מסמך שהגיע מלכתחילה כמסמך PDF.

 

מה אפשר לערוך ולחתום עליו?

זה חשוב במיוחד משום שפתיחת הנעילה אפשרית רק למי שמורשה לכך ולכן החתימה היא בעלת תוקף רב יותר במקרה כזה. זה מקל עליכם להגיש מסמכים וטפסים מבלי להידרש למיילים או להדפסות שונות ואתם יכולים מהיום לייעל את כל העבודה המשרדית שלכם ולהגיש מסמכים לרשויות השונות ללא בעיות. חשוב לומר שככל שיש יותר משרדים וגופים שמקבלים את המסמכים האלה עם חתימה דיגיטלית כך זה הופך להיות נדרש יותר ולכן רצוי להיערך לכך ולעבור לשימוש נרחב יותר במסמכים דיגיטליים מאומתים וחתומים בצורה בטוחה. בדיוק לשם כך מבטיחים בעזרת התוכנה של iforms שכל טופס שמועלה לתוכנה ולקבצים שלכם הוא אכן מסמך מקורי, אמיתי וללא שינויים שנערכו ללא ידיעתכם.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות