רוצים לייעל את העסק שלכם?

ישנן הרבה דרכים שיכולות לשמש אתכם כדי ליעל תהליכי עבודה ולהפוך אותם לחכמים ויעילים יותר. אם אתם רוצים לייעל את העסק שלכם, לחסוך זמן רב, לשפר את השירות ללקוח או להעניק כלי עבודה אפקטיבי לעובדים שלכם, הכירו את המהפכה שנקראת טפסים חכמים. טופס חכם משפר את התנהלותכם השוטפת ומביא אתכם לאפקטיביות מקסימלית. חברת iForms מציעה טפסים דיגיטליים חכמים מסוגים שונים ובהתאמה אישית בחבילות משתלמות ובמחירים מצויינים.

 

מה היתרונות של טפסים חכמים?

טפסים חכמים אולי לא יוכלו למלא את עצמם באופן אוטומטי, אבל הם יוכלו לשפר ולייעל תהליכי עבודה בזכות דבר מאוד פשוט. הטפסים הללו הם בעצם העברה של כל המידע והפרטים שפעם היינו ממלאים בכתב יד, בעט או בעיפרון, למימד הדיגיטלי. את כל הטפסים והתהליכים הבירוקרטים מעלים בצורה ממוחשבת לשרתים או לענן, באופן שמחולל מהפך בסדרי העבודה הוותיקים. כל טופס חכם אפשר להעביר לכל גורם שרוצים, נניח שאתם רוצים להעביר לעובד טופס 101 מקוון למילוי, אפשר לשלוח אותו אליו במייל, העובד ממלא את הטופס באמצעות המקלדת והעכבר בתוך רגעים ספורים. את הטופס הזה אפשר לשמור ולהעביר הלאה. טופס חכם יכול להיות גם כל מסמך אחר, למשל, ייפוי כוח. עורך דין, רואה חשבון, סוכן ביטוח או כל מייצג שרוצה לקבל הרשאה מלקוח לפעול מטעמו, יכול להעביר טופס חכם, הלקוח חותם על הטופס ומעביר אותו בצורה דיגיטלית. הכל נעשה בין רגע, במהירות ובקלות.

 

קל לתעד, לשמור ולקלוט מידע

בעזרת טפסים חכמים הרבה יותר נוח לתעד מידע, לשמור אותו, לקלוט ולהעביר הלאה. לדוגמא, אפשר להטמיע בטופס מקום להעלאת צילום של תעודה מזהה, ניתן להטמיע בטופס מקום להעלאת טפסים סרוקים או כל מידע באשר הוא. קל בצורה כזאת לטפל במסמכים, הרשאות והוראות קבע, חוזים, הסכמים, הצטרפות לשירות ועוד ועוד. את הכל ניתן לשמור בצורה דיגיטלית, מאובטחת. ואם שאלתם מה עם חתימה, אז גם פה מדובר בדבר פשוט וחכם. על כל טופס ניתן להוסיף חתימה דיגיטלית PDF. חברת iForms היא אחת מהחברות המובילות בשוק הטפסים הדיגיטליים, היא מציעה חבילות שונות המיועדות לארגונים בגדלים שונים, המכילים מגוון טפסים מובנים ובהתאמה אישית.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות