רוצים לייעל את השירותים של העסק? עברו לעולם הדיגיטל!

עסקים רבים המעוניינים לייעל את השירותים שלהם עושים מעבר מאסיבי לעולם הדיגיטל. מפתחים אפליקציות ופורטלים מושקעים, מציעים ללקוחות שירותים מקוונים, רכישות און ליין ואלטרנטיבות מהירות לשירות הפרונטלי. המעבר לדיגיטל בכל התחומים מאפשר לחסוך בזמן ומשאבים הן לארגון והן ללקוחות שלו. יצירת טופס דיגיטלי למילוי יעיל של חוזים, הזמנות, מסמכים, טפסים, אישורים, יפויי כוח, פוליסות ועוד מאפשר נוחות ויעילות גם ללקוחות וגם לחברות עצמן. חברת iForms מציעה פלטפורמה מתקדמת לבניית טפסים דיגיטליים בהתאמה אישית בחבילות אטרקטיביות ומחירים מצוינים. כל הטפסים רספונסיביים, ניתנים להתממשקות לענן וגם למערכות הפנים אירגוניות של כל חברה.

 

איך יוצרים טופס דיגיטלי?

ישנן פלטפורמות רבות המאפשרות יצירת טופס דיגיטלי במגוון פורמטים. הטפסים נוחים למילוי ומותאמים גם לבעלי מוגבלויות, הם בנויים בצורה נוחה לשימוש שמקטינה אפשרות של טעויות וחוסרים במילוי השדות, וגם ניתן לבנות טופס על פי צרכי העסק באופן ספציפי, שכולל מבנה ותוכן מותאמים. בנוסף, מערכת טפסים דגיטלית מאפשרת לקבל נתונים בזמן אמת ולטפל בהם ללא זמני המתנה. עסק שעובר לשימוש בטפסים דיגיטליים מייעל משמעותית את השירות ללקוח, ואת התפקוד בארגון- עובדים שהתעסקו בבדיקת ערימות של מסמכים ובסריקת מידע, מתפנים לעבודות חשובות יותר ובכך מגדילים את הפעילות של העסק. בנוסף, הטפסים חוסכים בזמן ובכסף ומאפשרים לשמור על סביבת עבודה נקייה. שימוש בטפסים דיגיטליים פותח דלתות לשווקים חדשים וללקוחות מעבר לים, כך שהכל נעשה פתוח ונגיש.

 

אילו עסקים נעזרים בטפסים דיגיטליים?

עסקים קטנים וגדולים, כל ארגון שצריך להחתים לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים יכול להשתמש בטפסים דיגיטליים. חברות כדוגמת בנקים, חברות ביטוח, חברות שליחויות, חברות ליסינג, מסעדות, שירותי דואר כבר נעזרים במערכות טפסים דיגיטליים.  השימוש יעילים גם לצרכים פנים ארגוניים, כאשר נדרשת חתימה ממנהל, לצורך טיפול ברכש ולוגיסטיקה, לצורך החתמת עובדים על טפסי 101 או 106 ועוד.  לטפסים הדיגיטליים ניתן לצרף נספחים במידת הצורך. כדוגמת אישור ניהול חשבון, צילום דרכון או תעודת זהות. ניתן לבצע ולידציה לטופס כדי לוודא שהוא עודכן במלואו. לאחר מכן כל החומר נסרק ומתוייק בצורה מסודרת. חברת iForms מציעה פלטורמה מתקדמת של טפסים מקוונים למטרות פנים וחוץ אירגוניות, ברמה גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. המערכות מכילות טפסים בהתאמה אישית, וכן טפסים אוניברסליים כמו טופס 101 שמגיעים עם המערכת בחבילות השונות.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות