היתרונות בעבודה עם מערכת טפסים המתממשקת למערכות הפנים ארגוניות של הארגון

במציאות שאנו חיים בה כיום ישנה מודעות רבה הולכת וגוברת לשמירה על איכות הסביבה, ובמקביל אנו רואים מגמה של ניסיונות התייעלות בעסקים ובארגונים שונים. שני התחומים הללו משיקים כאשר מדברים על מערכת טפסים מקוונים, שיכולה להתממשק למערכת הפנים ארגונית של החברה או הארגון. עבודה עם טפסים מקוונים היא מאוד פופולארית כיום. היא גם חסכונית בנייר מה שתורם לשמירה על איכות הסביבה, היא מהירה ונוחה יותר, כמובן גם יעילה יותר מבחינת נוחות, ניידות ונגישות לטפסים מפני שהיא מאורגנת בתיקיות במחשב ומגובה בענן, כך שאין צורך לנהל כמות אדירה של ניירת במשרד.

 

מהי מערכת פנים ארגונית?

מערכת פנים ארגונית תהיה לרוב מערכת CRM או מערכת מתקדמת לניהול העבודה בתוך הארגון. אל המערכת המרכזית הזו משלבים מגוון כלים ומערכות נוספות באמצעות התממשקות API, כאשר המטרה היא ליצור מערכת אחת מרכזית הכוללת בתוכה את כל הכלים שהעובדים זקוקים להם כדי לנהל את העבודה בארגון. המערכת בדרך כלל מקשרת בין עובדי הארגון למנהלים, ובין ההנהלה לעובדים, וכמובן בין הארגון לספקים, ללקוחות ועוד.

מערכת טפסים מקוונים שניתן לחבר אל מערכת הפנים ארגונית:

מערכת iForms הינה המערכת המובילה בישראל ליצירת טפסים מקוונים, ניהול ובניה שלהם. באמצעות המערכת תוכלו להפיק, ליצור ולנהל טפסים מקוונים מכל הסוגים, החל מהסכמים שונים, טפסי קבלה לעבודה, הצהרות בריאות ועוד מגוון רחב של טפסים מכל הסוגים לכל חברה ולכל ארגון. הטפסים הינם רספונסיביים ומותאמים גם למכשירים ניידים. ניתן להמיר קבצים בפורמטים שונים לקבצים מקוונים וניתן כמובן להוסיף שדות חכמים למילוי או חתימה אלקטורנית. ניתן אפילו לנעול חלק מהקבצים עם סיסמה או קוד אימות מטעמי בטיחות, כאשר מעבירים מסמך מסוים אל קבוצה של אנשים שרק לחלק מהם צריכה להיות גישה אליו.

 

היתרונות של המערכת והחיבור שלה למערכת הפנים ארגונית שלנו:

את המערכת של iForms ניתן לחבר בקלות אל המערכת הפנים ארגונית שלכם ולשלב אותה עם הכלים הנוספים במערכת הקיימת שלכם, כך שתוכלו ליהנות מכל היתרונות של המערכת במקום אחד ומבלי צורך לנתב את עצמכם בין מערכות השונות.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות