מהו ספק קריפטוגרפי עבור תוכנה חתימה דיגיטלית

תוכנה חתימה דיגיטלית היא כלי עזר קריפטוגרפי הנחוץ לפעולה נכונה של כל המרכיבים של ניהול מסמכים אלקטרוניים. שימוש בתוכנה המתאימה ליצירת חתימה דיגיטלית מאפשרת אישור האותנטיות של החתימה ויצירת נקודת זמן החתימה. חתימה אלקטרונית דיגיטלית היא אנלוגיה של חתימה בכתב יד. היא מבצעת את אותה פונקציה, היא מספקת משמעות משפטית למסמכים. כמו כן, חתימה אלקטרונית לוכדת את המידע שהיה במסמך בעת החתימה, ובכך מאשרת את חוסר השינוי שלו.

 

אמצעי להגנה על מידע קריפטוגרפי, הוא תוכנית מיוחדת האחראית על הפיכת החתימה הדיגיטלית לתפקודית. רשימת התכונות שלו כוללת גם:

יצירת הצפנת תיעוד יוצא. אלה כוללים מסמך העברה אוניברסלי, דוחות, פעולות פיוס ועוד.

פענוח של נתונים נכנסים שהתקבלו מגורמים נגדיים וסוכנויות רגולטוריות. לדוגמה, חתימה על ידי הצד השני על חוזים, חשבוניות, פרוטוקולים של שירות המס ועוד.

הפקת חתימה בעזרת תוכנה לחתימה דיגיטלית, בדיקת תוקף התעודה לאותנטיות עם אישור בעלות על ידי הבעלים.

ספק קריפטוגרפי יכול להיות מותקן במחשב כתוכנה נפרדת המותקנת במחשב האישי של המשתמש, או להתבצע בצורה של כלי שירות מובנה בספק של תוכנה חתימה דיגיטלית.

כמעט כל כלי הגנת מידע קריפטוגרפי דורשים רישיון לשימוש כדי ליצור ולעבוד עם חתימה אלקטרונית. בלעדיו, המערכת תעבוד ממספר ימים עד מספר חודשים במצב הדגמה. לאחר מכן, יצירת החתימה תהפוך לבלתי אפשרית.
 

התקנת תוכנה ליצירת חתימות דיגיטליות

ההליך להתקנת ספקי קריפטוגרפיים של גרסאות שונות דומה במידה רבה. מורכב מהשלבים הבאים:

בחירת ערכת הפצה נכונה בהתאם לפונקציונליות הדרושה לכם ולמערכת ההפעלה שברשותכם.

הורדת קובץ האתחול מאתר המפתח למחשב שלכם.

התחילו את ההתקנה על ידי לחיצה כפולה על לחצן העכבר הימני.

ביצוע כל הפעולות שהוצעו על ידי המתקין.

קיימות מספר מערכות ליצירת הגנה על נתונים קריפטוגרפיים מיצרנים שונים. הן, כמו חתימות, יכולות להיות מובנות במדיה, או שניתן להתקין אותן כשירות על מחשב עובד.

לספקי קריפטו יש גרסאות שונות זו מזו בפונקציונליות. ביניהם:

הצפנה, פענוח, צפייה בנתונים;

יצירה, הוספה והסמכה של חתימה דיגיטלית;

הפקת חותמות זמן;

תמיכה בתוכנות נוספות.

 

לכל התוכנות שיטת התקנה סטנדרטית וממשק אינטואיטיבי. עם זאת, אם אתם נתקלים בקשיים בהתקנה, מומחי iForms יעזרו לכם לפתור את הקשיים שאתם נתקלים בהם, כמו גם לייעץ לכם בבחירת התוכנה המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם ליצירת חתימה דיגיטלית אמינה ומאומתת. כל שאליכם לעשות הוא לחייג למספר 03-6507282 והמומחים של iForms יחזרו אליכם בהקדם.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות