חתימה באמצעים אלקטרוניים – הכיצד?

חתימה אלקטרונית (להלן - ES) נחוצה לכל אדם מודרני. לעסקים, זהו הכלי הנוח ביותר ליצירת אינטראקציה זה עם זה ועם רשויות ממשלתיות. היתרונות של חתימה על מסמכים אונליין הם עצומים. הרי היא מאפשרת להעביר מסמכים לנמען תוך דקות ולהכיר בהם כתקינים וקבילים מבחינה משפטית, כלומר אותנטיים. בעזרת חתימה אלקטרונית ניתן לכרות חוזים, להגיש דוחות לכל רשויות הרגולציה, להגיש תביעות ועוד. בחברת iForms תוכלו למצוא מגוון של טפסים מקוונים בהם תוכלו להשתמש עבור ניהול נוח של העסק שלכם, כמו גם לחתום על טפסים אלו באופן מקוון אונליין, ובכך לחסוך זמן ומשאבים. חברת iForms מתמחה בטפסים מקוונים באינטרנט והחתמתם באופן מקוון, כך שלכולם התהליך הוא נוח ופשוט- לבעלי עסקים, עובדים, ספקים ולקוחות כאחד.

 

מה היתרונות של חתימה על מסמכים אונליין?

 

היתרונות של חתימה על מסמכים אונליין הם חיסכון בזמן וכסף. לדוגמה, חתימה אלקטרונית פשוטה, המאשרת את עובדת היווצרותה של חתימה אלקטרונית על ידי אדם מסוים, נוחה לשימוש בעת הגשת בקשה לשירותים ציבוריים. חתימה אלקטרונית מאפשרת לקבוע מי חתם על המסמך, כמו גם לזהות את עצם ביצוע השינויים בטופס לאחר רגע החתימה שלו.

יתרון חשוב של חתימה דיגיטלית הוא חוסר האפשרות לזייף את המסמך או החתימה. הוא נוצר בתהליך של טרנספורמציה קריפטוגרפית של מידע באמצעות מפתח חתימה אלקטרונית ומאפשר לזהות את החותם על המסמך. חתימה זו משמשת בעת חתימה על דוחות, חשבוניות, קבלות, הסכמים ועוד..

 

מאפיינים חשובים של חתימה דיגיטלית

 

ניתן להשתמש בחתימה דיגיטלית אחת כדי לחתום על מספר מסמכים אלקטרוניים מחוברים (חבילה של מסמכים אלקטרוניים). לארגונים יש את הזכות לקבוע באילו משלושת סוגי החתימות האלקטרוניות הם ישתמשו. לשם כך, הם צריכים לערוך הסכם על ניהול מסמכים אלקטרוניים, שבו הם צריכים לציין באיזו חתימה תשמש לחתימה על מסמכים מסוימים. במקרה זה, כל המידע בצורה אלקטרונית, חתום בחתימה אלקטרונית פשוטה או בחתימה דיגיטלית, יוכר כמסמך אלקטרוני, שווה ערך למסמך נייר החתום בחתימה בכתב יד. כלומר, למסמכים כאלה יהיה תוקף משפטי. אם אתם מעוניינים שהעובדים שלכם יתייעלו בתהליכי עבודה, ולא יבזבזו זמן על מילוי טפסים, אתם יכולים לשלוח להם אותם דך פלטפורמת iForms ולקבל חתימה אשר קבילה מבחינה משפטית בזמן הקצר ביותר. לפרטים נוספים הכנסו לאתר החברה.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות