כיצד ניתן לבנות ולהשתמש בטופס דיגיטלי מקוון?

טפסים מקוונים מקלים על קבלת מידע מלקוחות ואנשים שיש להם פוטנציאל להפוך ללקוחות. בחלק מהטפסים יש תיבות תשובות שצריך לסמן, בעוד שאחרים ניתן למלא בטקסט חופשי. בניית טופס מקוון יכול לעזור לכם לקבל את המידע שאתם צריכים כדי לבצע בחירות שיווקיות על סמך עובדות. כדי לעשות בחירות עסקיות טובות יותר, כל חברה צריכה את העובדות הנכונות. אתם יכולים לקבל בקלות מידע מלקוחות ולקוחות פוטנציאליים תוך קבלת לידים על ידי יצירה ושליחה של טפסים מקוונים. זה יעזור לכם לקבל החלטות על סמך המידע שתקבלו. כדי לבנות טופס מקוון מתאים באופן אישי לצורכי העסק שלכם תוכלו להשתמש בשירות הנוח של חברת iForms. חברת iForms מובילים בתחום טפסים מקוונים ודיגיטליים מאז שנת 2007 וישמחו להעניק לכם שירות מקצועי, נוח ומקיף.

 

איך מתבצע תהליך בניית טופס מקוון?

 

עם מעט עבודה והכלים הנכונים, קל לכתוב, לעצב ולבנות טפסים מקוונים שמכניסים מידע לתהליכים העסקיים שלכם.  בניית טופס מקוון באופן מקצועי מאפשרת לכם להוסיף אותו למערכת האוטומציה השיווקית שלכם. למרות שלכל תוכנית יש מראה שונה, קבוצת פונקציות ודרך לעשות דברים, השלבים של בניית טופס מקוון הם בדרך כלל זהים:

התחילו תבנית חדשה. לא משנה באיזו תוכנת יצירת טפסים אתם משתמשים, תתחילו ביצירת טופס חדש. לרוב, ניתן להתחיל מאפס או לשנות תבנית שכבר נוצרה.

שנו את האופן שבו הטופס החדש שלכם נראה. לאחר מכן, תוסיפו שדות לטופס שלכם ותשנו אותם בהתאם לצרכים שלכם.

בדקו את הטופס שלכם פעמיים כדי לוודא שהוא פועל בדפדפני אינטרנט ובמכשירים שונים. מלאו את הטופס ושלח אותו דרך דפדפן אינטרנט שאינו הדפדפן הרגיל שלכם וגם מהטלפון כדי לוודא שהתשובות של המשתמשים יעברו לא משנה איך הם שולחים אותן.

שלחו את הטופס שלכם או הפכו אותו לציבורי. לאחר שעיינתם בטופס שלכם ווידאתם שהכל תקין, הגיע הזמן לשלוח אותו לכולם. אתם יכולים לשים אותו באתר שלכם כדף נחיתה, לשלוח את הקישור ברשתות החברתיות או להשתמש בו כחלק ממאמץ שיווקי בדוא"ל.

 

מדוע אנשים ממלאים טפסים מקוונים?

 

טפסים מקוונים הם סקרים קלים שתוכלו להעלות לאתר שלכם כדי לקבל משוב מלקוחות וקונים פוטנציאליים. הם דפי אינטרנט או טפסי HTML שאנשים יכולים למלא עם הפרטים שלהם. כאשר הם לוחצים על "שלח", התשובות שלהם נשלחות למחשבים לעיבוד, ניתוח ודירוג. אם אתם רוצים שגם האתר שלכם יכלול טפסים מקוונים שיעזרו לקדם את העסק שלכם, אתם יכולים לבנות אחד כזה באתר של iForms.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות