שירות שעושה את ההבדל

אם אתם מנהלים עסק קטן או גדול, ארגון רפואי, מוסד לימודים, חברה או כל ישות אחרת המצריכה קשר שוטף עם מספר גדול של אנשים בו זמנית, הגיע הזמן להכיר את השירות שיעשה את ההבדל – טפסים מקוונים. טופס מקוון יכול לקצר ולייעל תהליכים ארגוניים בדרכים חדשניות, והמאמר הבא יסביר לכם בדיוק מהם היתרונות שלו ואיך משתמשים בו. בנוסף, נוכל להמליץ על אחת מהפלטפורמות המתקדמות והנוחות לבניה ושליחה של טפסים דיגיטליים בשם iForms, שגם עליה נרחיב בהמשך.

 

למה זה כדאי?

הסיבה הראשונה שבגינה כדאי להשתמש בשירות של טופס מקוון היא אקולוגית. חשבו על ערימה גדולה של טפסים, המודפסים בארגון או בחברה מדי יום. זהו בזבוז משווע של נייר ושל משאבי הטבע, שניתן להימנע ממנו בקלות על-ידי שימוש בטפסים מקוונים. הסיבה השנייה בגללה טופס דיגיטלי עדיף מטפסי נייר, היא היעילות. כשצריך להעביר כמות גדולה של טפסים, כמו שליחת טופס 101 למאות עובדים בחברה, התהליך נהיה מסורבל ואיטי. יש לזכור כי גם לאחר שהעובדים חותמים על הטפסים, צריך לוודא כי הם מחזירים אותם בזמן, ובנוסף יש להקצות משאבים, זמן וכוח אדם, לתיוק הנתונים והזנתם למערכות החברה. יצירת טופס מקוון חוסך את כל ההתעסקות הזו, משום שהוא מתחבר למערכות ניהול וחשבונאות בחברה ומזין אליהן את הנתונים באופן אוטומטי. כך ניתן לסיים את התהליך בקלות ותוך זמן קצר. יתרון נוסף של טפסים מקוונים הוא העובדה כי הוא איננו נאבד, נקרע או מתבלה, אלא נמצא על הטלפון החכם של מי שמקבל אותו. כל אחד יכול לבחור את הזמן המתאים לו ביותר לעיין ולחתום על הטופס, מבלי חשש לאובדן. גם רמת אבטחת המידע שהוא מאפשר הינה גבוהה מאוד ולכן המידע מוגן ועובר לגורמים הנכונים ללא חשש.

 

איך בונים טופס מקוון?

מומלץ לפנות לחברת iForms המתמחה בטפסים מקוונים, בה תוכלו לבחור חבילת טפסים מקוונים המתאימים לצרכים העסקיים וארגוניים שלכם בצורה מדויקת. היא חברה אמינה ומקצועית שתציע לכם חבילות לבחירה, של מספר כזה או אחר של טפסים. תוך זמן קצר, תוכלו להתחיל להשתמש מסמכים דיגיטליים ואף לבנות טפסים מורכבים הכוללים, סליקה, תשלומים, חתימות אלקטרוניות מרובות אחרי סבבי אישורים ועוד.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות