טכנולוגיה שתקל עליכם

עדיין משתמשים בטפסים מנייר? הגיע הזמן להתקדם. הכירו את הטכנולוגיה של טופס 101 מקוון, טופס הנשלח ישירות לעובדים ומאפשר להם לחתום עליו מכל מקום, בכל זמן, בלי כל הקושי הכרוך באיסוף המידע, שמירה שלו, תיוק, סריקה ועוד. ל- 101 מקוון יש כמה יתרונות משמעותיים, ההופכים אותו לפתרון אידיאלי לחברות בכל גודל, בעידן הדיגיטלי והחדשני של ימינו. חברת iForms היא אחת החברות המובילות בשוק הטפסים הדיגיטליים, והיא מעניקה חבילות משתלמות במיוחד הכוללות טופס 101 מובנה וטפסים מותאמים אישית.

 

מה היתרונות של 101 מקוון על פני טופס מנייר?

ראשית, טופס 101 מקוון הוא הרבה יותר אקולוגי מטפסי נייר. חברות המעסיקות מאות עובדים צריכות להדפיס מדי שנה כמות גדולה של טפסי 101 וגם בכל פעם שהן קולטות לשורותיהן עובד חדש או בסיום שנה אזרחית. מדובר בבזבוז משווע של נייר ופגיעה סביבתית בעקבות כך, שניתן להימנע ממנה בקלות באמצעות 101 אונליין.

שנית, יש לטופס מקוון יתרונות הקשורים להתנהלות החברה. חשוב לזכור כי טופס 101 הינו קריטי על-מנת שעובד יבצע תיאום מס או יקבל את כל נקודות הזיכוי שהוא זכאי להן ממס הכנסה. לכן, יש חשיבות לכך שהטופס ימולא כראוי וכשמשתמשים ב 101 מקוון, הסיכוי שיהיו טעויות קטן משמעותית. 101 מקוון הבנוי בצורה נכונה, לא נשלח במידה ויש שדות שלא מולאו כראוי, או שהעובד לא חתם עליו.

כמו כן, אבטחת המידע במקרה של 101 מקוון, היא טובה משמעותית יותר מטופס נייר, שיכול להתגלגל לידיים הלא נכונות ולחשוף פרטים שהעובד והמעביד לא היו רוצים שיחשפו. ניתן להגדיר 101 מקוון כך שיהיה ניתן לחתום עליו רק באמצעות קוד אימות וסיסמה אישית וכך הפרטים בו נשארים גלויים רק למעביד ולעובד, בלי חשש לפגיעה בפרטיות, אובדן הטופס וכדומה.

 

iForms מקצרת עבורכם תהליכים

מעבר לשימוש בטפסים מקוונים פותח בפניכם אפשרויות חדשות לחתימה אלקטרונית, המייעלות את התהליכים הארגוניים בעסק שלכם בצורה משמעותית. חברת iForms הינה חברה מובילה בתחום הטפסים הדיגיטליים ומציעה מבחר פתרונות וחבילות משתלמות לעסקים וארגונים הזקוקים ל 101 מקוון וטפסים דיגיטליים נוספים.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות