בניית טופס מקוון

תכנון טופס הוא צעד לא פשוט, והוא מחייב תשומת לב לשורה ארוכה של פרטים. אנחנו צריכים להגדיר את הפרטים הנחוצים, לוודא שהמסמך ברור ונהיר, וכן לוודא שהמשתמשים יודעים בדיוק היכן הם נדרשים לחתום כדי שהמסמך יעמוד בכל הנהלים והדרישות. בעידן הדיגיטלי נדמה שהמשימה הזו קצת יותר קלה, ובאמצעות בניית טופס מקוון אנחנו יכולים למנוע את כל הטעויות הללו. הטופס המקוון מגדיר את שדות הטופס והחתימה, מחייב מילוי של פרטים חיוניים ומאפשר לנו לעקוב אחר מילוי הטופס גם בזמן אמת. כל זאת בזכות המערכת הידידותית והנוחה של iForms, המובילה בתחום הטפסים המקוונות והחתימות הדיגיטליות ובתכנון פתרונות מותאמים לעסקים.

 

בניית טופס מקוון – כך זה עובד

אחד היתרונות המשמעותיים של השיטה הוא כי בניית טופס מקוון מתבצעת בקלות רבה:

  • מגדירים את מטרת הטופס (הצהרת בריאות, הזמנת עבודה או פירוט תנאי העבודה)
  • מגדירים את השדות הנדרשים, לרבות שדות החובה
  • מעצבים את המסמך ומגדירים גם את דרישות החתימה
  • מפיצים את המסמך לגורמים הרלוונטיים, מהלקוחות ועד לעובדים ולמנהלים הבכירים
  • עוקבים אחר המסמך וקצב ההתקדמות של בעלי זכות החתימה
  • מקבלים את הטופס המלא והחתום, והוא נשמר במערכת באופן מאובטח

כפי שניתן לראות, בניית טופס מקוון היא משימה פשוטה ונוחה מאוד, שמייעלת באופן ניכר את פעילות הארגון ומאפשרת לו לבנות כל טופס במהירות וללא עיכובים. במקום ערימות של ניירות ניתן לחסוך עלויות רבות, זמן יקר ומשאבים, וכן לצמצם את הטעויות הנלוות להזנה הידנית של נתונים ולאיסוף הטפסים על ידי חברי הצוות. כך גם תשמרו היטב על כל מסמך ארגוני, ותדעו שהמידע הרגיש והחשוב מאובטח היטב במערכת המתקדמת.

 

בניית טופס מקוון - הפתרון המצוין להליכי העבודה

היום כבר לא צריך כישרון בעיצוב, מדפסת צבעונית וכמויות מסחריות של דפים. במקום, בניית טופס מקוון היא פתרון פשוט הרבה יותר, והיא חוסכת לכם את הרבה זמן עבודה, וגם עלויות רבות. כך ניתן לשדרג את החוויה ללקוחות, לייעל את פעילותה של מחלקת משאבי האנוש ולהבטיח התנהלות ארגונית טובה ויעילה הרבה יותר. חברת iForms תעזור לכם לעשות את זה עם מערכת ידידותית למשתמש ועם כלים מתקדמים ופרקטיים שישדרגו את הפעילות הארגונית כולה.

 

 

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות