גם אתם צריכים מסמכים דיגיטליים בחיים שלכם!

מה הם מסמכים דיגיטליים וכיצד הם יכולים לסייע לכם בהתנהלות שוטפת, בניהול העסק, בייעול מחלקת כוח אדם, חברת ביטוח או כל ארגון אחר? בשורות הבאות נסביר על המהפך שהביאה הטכנולוגיה והיא זמינה כיום גם בשבילכם. אם הררי מסמכים מעוררים בכם צמרמורת, אתם בחברה טובה. כל עסק שמתמודד עם אין סוף טפסים ומסמכים בצורתם הוותיקה, כלומר בדפים מודפסים, מכיר את הקשיים שבטיפול בניירת. דפים נוטים ללכת לאיבוד, צריך לתייק אותם, הם שורפים אין ספור שעות התעסקות ובלגן וקשיים. הרעיון של מסמכים דיגיטליים כל כך טבעי, שהוא פשוט מתבקש. הרעיון בקצרה הוא כזה: להפוך את כל המסמכים השונים שבהם אתם מתעסקים באופן שוטף לזמינים בצורה דיגיטלית. לאחר שהם שמורים בצורה ממוחשבת, ניתן לבצע בהם פעולות, לתעד אותם, למלא אותם, לשלוח אותם ולארגן אותם. פתאום, כל המסמכים השונים הדרושים לכם ומשמשים אתכם, מאוד נוחים לטיפול, לתיוק ולשליפה בעת הצורך. חברת iForms מציעה פלטפורמה משוכללת של מסמכים מקוונים בהתאמה אישית רספונסיביים, קלים ונוחים לשימוש וכמובן בחבילות מחירים משתלמות לכל ארגון.

 

מי צריך מסמכים דיגיטליים? כמעט כולם

במקום לשאול מי צריך מסמכים דיגיטליים, הרבה יותר נוח לשאול מי לא? אם יש לכם עסק שבו אתם מתנהלים מול ספקים או מול לקוחות, עם טפסים, חוזים, הזמנות וכיוצא בזה, העידן הדיגיטלי ייעל לכם את העבודה. בזכות הטפסים מהסוג הזה כבר לא צריך לטרטר גורם כזה או אחר לפגישה ועוד פגישה. אפשר לשוחח בטלפון, במייל או בווטסאפ ולשלוח טופס דיגיטלי לחתימה בעזרת תוכנה חתימה דיגיטלית, מכל מקום בכל זמן. הנמען יכול למלא את הטופס במקום, בכמה רגעים ולחתום דיגיטלית. לאחר המילוי, מחזירים את הטופס מלא וניתן לתייק אותו – כן, בצורה דיגיטלית בענן.

 

אפשר גם לשלוח לרשימת תפוצה

כל טופס דיגיטלי אפשר לשלוח ברשימת תפוצה גדולה ככל שתרצו. למשל, אם קולטים לחברה בעת ובעונה אחת עשרה עובדים חדשים, אפשר לשלוח להם למילוי טופס קליטה ו101 מקוון. אם רוצים להעביר לספקים שונים טופס לחתימה, אפשר לשלוח במייל אחד את הטופס, לכל אותם גורמים רצויים, וזה אפילו לא הכל. ניתן להוסיף לכל טופס מסמכים מצורפים נלווים, כמו צילום תעודת זהות או צרופות אחרות כגון מסמכי ביטוח או אישורים רפואיים, שיתויקו ביחד עם המסמך הדיגיטלי עם כל הפרטים הנדרשים. חברת iForms  מציעה טפסים דיגיטליים בהתאמה אישית או מובנים מראש בחבילות שמשתלמות לכל עסק או ארגון. השירות כמובן מצוין, וניתנת תמיכה טכנית והדרכה מפורטת במידת הצורך.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות