איך להוציא טופס 101 באופן פשוט וקל?

כפי שניתן לראות, טופס דיגיטלי 101 הוא בעצם פנייה לממשלה לעזרה (זיכויי מס ותיאומים) שהעובד שולח לממשלה דרך החברה שלו. אם אתם התחלתם עבודה חדשה או שנה חדשה התחילה, זה הזמן שאתם יכולים לשאול את  עצמכם איך להוציא טופס 101? אל תתנו לשם להטעות אתכם. למרות שהוא ארוך, הטופס לא כל כך קשה למילוי. אורכו רק שני עמודים, ובחלקם אפילו לא תצטרכו לכתוב הרבה. אם אתם חברה גדולה, ובכל שנה מילוי טופס 101 מהווה עבורכם קושי ובזבוז זמן ומשאבים, זה הזמן לעבור למערכת מילוי טפסים דיגיטלית iForms.

 

איך להוציא טופס 101? ואיזה הקלות מס מגיעות לכם?

 

כאשר אתם מחפשים את הדרך 'איך להוציא טופס 101?' אתם יכולים להתעניין גם בנושא הקלות מס שמגיעות לכם. טופס 101 משמש לעתים קרובות כאפשרות לוודא שלבוס ולרשויות המס יש את כל המידע האישי של העובד שיכול לעזור להם לקבל הקלות מס או החזרים. זיכוי המס ניתן למעשה בצורת נקודות זיכוי, שכן מדובר בספירה רציפה. בכל פעם שמתקיימים דרישות הכשירות, מתווספות נקודות זיכוי נוספות. אם תקבלו הרבה נקודות זיכוי מס, תוכלו לחסוך אלפי שקלים בתשלומי מס מדי שנה.

 

מה הן הסיבות הנפוצות להקלות מס?

 

בהתאם למידע האישי של העובד, הוא יכול לקבל נקודות זיכוי עבור מספר דברים. הנה כמה מהפופולריים שבהם:

מסיבות ברורות, החיים בישראל הם הדרישה הנפוצה ביותר לקבלת נקודות. העובד מקבל 2.25 נקודות זיכוי עבור עמידה בדרישה זו.

גם הורים לילדים זכאים לרוב להחזרי מס בגלל שהם הורים. בשנת הלידה כל הורה מקבל 1.5 נקודות זיכוי, ובחמש השנים הבאות הוא מקבל 2.5 נקודות זכות לכל אחד מילדיו בגיל הגן.

ישנן דרכים רבות אחרות לקבל נקודות זיכוי, כמו להיות הורים גרושים, להיות הורה יחיד, עם מוגבלות, מגורים באזור ללא מס, עולה חדש או אפילו קבלת תואר.

אם השנה אתם רוצים שתהליך מילוי הטופס יתבצע במהירות וללא עיקובים, השתשו בשירות מילןוי הטפסים הדיגיטלי של חברת iForms, ותוך לחיצת כפתור תוכלו לשדר את הטופס ישירות לרשויות המס, בלי עיקובים ובלי בעיות.

חזרה לרשימת המאמרים

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

לאזור התוכן הראשי פרופיל חברה צרו קשר
פתיחת סרגל נגישות